BĚHÁME PRO KUBÍKA

Výzva měst přes Rozběháme Česko

29.10.2020 skončila desetidenní výzva měst. A neuvěřitelné se stalo skutečností. Neratovice to pro Kubíka vyhrály 🏆 Díky všem těm úžasným lidem získal Kuba 15tisic korun, které budou poslány přímo na rehabilitaci na kliniku ATC, kde budeme již od 16.listopadu cvičit. Kuba to teď po sádrách neskutečně potřebuje neb zhubl, svaly ochably a nohy budou jak špejličky. 

Díky všem za vítězství. Jsme opravdu rádi, že Vás kolem sebe máme, že jsme se spojili pro dobrou věc a hlavně, že jsme hráli FAIR PLAY.

Je čas na trochu statistiky:

  • Celkem jsme natočili 14 842 km
  • Soutěžilo za nás 365 lidí (někdo ale dvakrát jako chodec i běžec)
  • Mužů bylo 103 a celkem naběhali 5 386km
  • Žen bylo 121 a celkem naběhaly 4 881km
  • Chodců bylo 105 a nachodili 3 271km
  • Dětí bylo 33 a celkem daly 1 145km
  • Canicross 3 lidi s počtem 159km

Výzva měst přes Rozběháme Česko 

Od 19. do 29. října probíhá přes Rozběháme Česko výzva měst v naběhaných a nachozených km. Vítězné město získá šek na 10 tisíc korun, které se naše město rozhodlo věnovat právě Kubíkovi. 
Stalo se něco velkého, neskutečného a úžasného. Spojilo se kolem 170 lidí, kteří pro nás každý den sbírají kilometry. A že jich není málo. Všichni jedou na 200%, nezastaví je nic ani únava. Jsou neuskuteční, silní. Je úžasné být u toho a vidět jak se v dnešní době umí lidi spojit a bojovat za stejnou věc. Jejich vzájemná podpora je neuvěřitelná. Každý den jsem z toho všeho dojatá se slzami v očích. Celé té partě z Rozběháme Neratovice moc děkujeme. Není vůbec důležité, jestli to vyhrajeme. Už to co se teď ty dny děje je úžasné. 

Díky fajn lidem z našeho okolí a především díky skupině ROZBĚHÁME NERATOVICE, vznikla výzva na podporu Kubíka. A jelikož se všem moc výzva líbila a chtějí v tom pokračovat, vytvořili jsme stránky na Facebooku, kde se o podpoře Kubíčka díky běhu dozvíte více.


Stránka: https://www.facebook.com/groups/532398087432228/?ref=group_heade

Celé to funguje tak, že díky svým nasportovaným km v jednom měsíci (nemusí to být jen běh, ale klidně kolo, chůze, inline brusle apod.) pošlete Kubíčkovi na jeho transparentní účet peníze. Každý 1km = 1kč od Vás pro nás. To je naše heslo :-) Příklad: Jana za duben nasportovala (kolo, běh) celkem 195km. Pošle tedy Kubíčkovi Kč 195,- (může samozřejmě i více, zde se limity nekladou).


Peníze budou použity na Kubíkovi pravidelné i intenzivní rehabilitace a nyní na nákup nového kočárku, který bude sloužit na běh, kolo, přírodu a Kubík díky němu bude mít zase více zábavy. V kočárku se mu na zkoušce moc líbilo, je v něm celý zavřený takže ho už nebou otravovat komáři, mouchy a nebude mu zima.

Plánujeme i jednou měsíčně společné vyběhnutí spolu s Kubíkem. Vše bude vždy včas na FB stránce. Proto nás sledujte. Kdo bude Kubíka podporovat sportem a bude mít zájem o tuto krásnou placku, pište si o ni na mail: navarovapetra@hotmail.cz