AKTUALITY

NAROZENINOVÁ VÝZVA

Kubík 5.května oslaví své 12-té narozeniny. A jako dárek mu kamarádka Pája nachystala výzvu nejen běžeckou, ale můžete se přidat i jako cyklista či chodec. 

Spočítejte své kilometry naběhané, nachozené, naježděné za duben a za každý kilometr pošlete Kubíkovy na transparentní účet 1 korunu.  (účet 115-5670960257/0100)

Za vysbírané finanční prostředky mu zakoupíme novou přenosnou židličku neb z té menší velikosti vyrostl. Měli jsme ji 8 let a jistě dlouho budeme využívat i novou, větší. Židlička je přenosná, lehká, dá se dát do křesla, gauče, používáme ji i do sportovního kočárku. Je pro Kubíka obrovským přínosem a pro nás rodiče obrovským usnadněním.

Tak nasaďte pohodlné botky a vydejte se sbírat kilometry. Výzvy najdete i na aplikaci Garmin Connect. 
Další informace na facebooku: https://fb.me/e/1jORnEFbV

DĚKUJEME ZA VAŠI POMOC

Náročný půlrok

8. října 2020 to všechno začalo a dnes 19. března 2021 to celé končí. Pár perných měsíců za námi. Kdyby mi někdo řekl, jak to celé bude nevím, jestli bychom do toho šli. Operace, sádry a pak cvičení, cvičení a cvičení. Ze začátku to bylo hodně náročné, bolavé, plactive. Po dlouhé době jsme si opět sáhli na dno, dochazel optimismus a síla. A když bylo úplně nejhůř, začalo se to rázem obracet k lepšímu.

Náročné je za námi. Kubu máme opět zpět v plné síle, veselého, šťastného, s úsměvem na rtech. A to je pro nás nejvíc 🔝. Za to jsme vděční.

Děkujeme všem za pomoc, podporu, sílu. Díky vám jsme to dali a díky vám mohl mít Kubík tu nejlepší péči. Jste zlatí 😘👏👏👏

NEEDO TALKS rozhovor

V únoru vyšel na Needo Talks podcast se mnou. Dozvíte se v něm o našem životě, Kubíčkovi, jak to celé zvládáme a i jak přes všechny okolnosti žijeme dál a máme se vlastně dobře.

20. Běhám kvůli sobě. Petra Navarová (needo.cz) 

DMS zprávy pro Kubíka

Od 1. do 12. prosince 2020 byla možnost zasílat DMS zprávy prostřednictvím nadace ADRA. Zaslali jste celkem 131 zpráv ve výši Kč 9.678,-. Zároveň jste nám k tomu zaslali na transparentní účet příspěvky ve výši               Kč 9.900,- 

Všechny peníze poputují na únorovou rehabilitace, kterou Kubík nyní po operaci moc potřebuje.
Z celého srdce všem moc za podporu děkujeme. 


Operace je za námi

Operace je za námi. Sádry na 5 týdnů. Někdy je to náročné, ale Kubík je neskutečný bojovník. Trápí ho teď bříško a sádry ho trošku rozčilují, ale je to pochopitelné. Jakmile mu je sundají,začneme rehabilitovat a bude zase dobře. 

Operace!!!

7.10. nastupujeme s Kubikem na ortopedickou operaci obou nožiček. Nevíme co nás čeká, co bude a jak to všichni zvládneme. Držte nám palce. 

Prázdniny

Skončili nám prázdniny a začíná školní rok. Pro Kubíka již šestý. Stále pokračujeme v domácí výuce neb je to pro nás nejlepší varianta. 

Prázdniny jsme si moc užili. Srpen byl plný zážitků. Nejprve na Šumavě, kde jsme s Wikem zdolávali kopce, oak Třeboň a cyklistika a nakonec hory - Harrachov.

Běhej lesy Vysočina

V sobotu 6.6.2020 se uskutečnil první běh série Běhej lesy. Díky spolupráci s Nadací Nova se na akci podařilo vybrat Kubíčkovi na rehabilitace úžasných 83tisíc korun. 

Celý den byl obrovský zážitek pro celou rodinu. Nejenže se nám všichni věnovali, ještě jsme měli možnost zúčastnit se 4km závodu Voltarun, který byl pro rodiny s dětmi a kočárky. Toho jsme rádi využili a na trať vyrazili v kompletní sestavě. Nejjednodušší to měl samozřejmě Kubík, ten se vezl v novém vozíku, který měl ten den premiéru. Závod jsme si užili a po doběhnutí nás rodiče čekal start našeho 12km náročného závodu. Bylo to fyzicky i technicky náročné, spoustu kopců a bahna. Ale užili jsme si to moc a závod zdárně dokončili. 

Na závěr už tak krásného dne na nás čekalo velké překvapení 😲. Organizátoři nám přišli předat šek na neuvěřitelných 83tisíc korun. Všem dárcům moc moc moc děkujeme. 

Den to byl náročný, ale Krásný a my na něj budeme dlouho vzpomínat a čerpat z něj energii. 

Díky všem pořadatelům, Nadaci Nova a dárcům. Diky ze ♥ 


 

BĚHEJ LESY VYSOČINA

6.6.2020 se na Vysočině poběží první závod seriálu Běhej Lesy. Na tomto závodě poběží mamka s taťkou závod na 12km. Ale ještě předtím si dáme celá rodina 3km závod Voltarun, který je na moji podporu a na moje rehabilitace. Pokud nemáte na tento datum žádné plány, vyražte na Vysočinu mě podpořit.
Děkuji. A držte mamce a taťkovi palce ať svůj závod dobře odběhnou.

behejlesy.cz/behej-lesy-vysocina/r11


Rehabilitace na klinice ATC

I když poslední měsíce byla doba nemilá, přesto všechno jsem po Velikonocích nastoupil další třítýdenní rehabilitaci na klinice ATC v Praze. RHB probíhala ve speciálním režimu, ale všichni jsme to zvládli na výbornou. Další terapie mě bude čekat až po říjnové ortopedické operaci.

Leden 2020

Nový rok jsme začali intenzivní 14denní rehabilitací na klinice ATC. V průběhu nás postihl kašel, ale my jsme bojovníci a i přesto jsme zvládli docvičit. Poté jsme vyrazili na pár dní na hory, kde jsme se doléčili a odpočinuli si a načerpali nové síly. V lednu jsme byli na ortopedické kontrole, kde padlo velké rozhodnutí. Na podzim 2020 v říjnu půjde Kuba na svou první ortopedickou operaci, která už je nutná. Snažili jsme se ji co nejvíce oddálit. Kubík bude po operaci měsíc v sádrách na obou nohách a poté nás čekají intenzivní rehabilitace. Bude to pro nás všechny velmi náročné období, ale my věříme, že ho zvládneme.

ABECEDA peněz

Třída dětí ze 4.D. ze ZŠ 28.října Neratovice se zapojila do projektu České spořitelny ABECEDA peněz. V rámci hry si žáci založili vlastní firmu a pustili se do tvorby výrobků, které nabídnou 4.12.2019 k prodeji. Výtěžek (20.000,-) z jarmarku půjde na moje rehabilitace.

Těším se na jarmark a setkání s šikovnými dětmi.