Nové auto máme doma

V březnu se nám podařilo díky všem dobrým lidem doplatit auto a tak už konečně můžeme vesele jezdit. 
Naše Toyotka je úžasná. My jsme tak moc spokojení 😀
Díky patří všem, kteří se díky finanční podpoře na autě podíleli. My si toho moc vážíme ♥

NOVÁ NADĚJE - Honza Musil

Přijel nás navštívit Honza Musil a kluci Kuba a Kuba Kubín. Na programu bylo povídání si o tom, jak to celé s Kubou začalo, Jak si jako rodina žijeme, jaké nám život dává překážky a jak se s nimi pereme. 

Setkání bylo moc příjemné, kluci jsou skvělí. A i když to chvilkama bylo smutné a  mě to vyvolalo spoustu nepříjemných vzpomínek, celé setkání bylo úžasné. 

Na YouTube si můžete shlédnout celý náš rozhovor, který se myslím moc povedl. 

Děkujeme klukům za jejich čas, povídání a krásné dárky pro děti. 

https://m.youtube.com/watch?v=89NTVqEnT8s&feature=youtu.be

DONIO - sbírka pro Kubíčka na nový automobil

Přátelé DONIO pro nás uspořádalo sbírku na doplatek nového automobilu pro Kubíčka. Budeme moc rádi za Vaši pomoc. Automobil je pro nás nesmírně důležitý, potřebujeme ho každý den a musíme se na něj maximálně spolehnout. Jsou to vlastně spolu s vozíkem takové druhé nohy Kubíčka. Jezdíme s ním k lékařům, na rehabilitace, do stacionáře, školy. Samozřejmě i na výlety, dovolené. 

Sbírku naleznete zde a dozvíte se tu veškeré informace.     https://www.donio.cz/ProKubicka


Náročný půlrok

8. října 2020 to všechno začalo a dnes 19. března 2021 to celé končí. Pár perných měsíců za námi. Kdyby mi někdo řekl, jak to celé bude nevím, jestli bychom do toho šli. Operace, sádry a pak cvičení, cvičení a cvičení. Ze začátku to bylo hodně náročné, bolavé, plactive. Po dlouhé době jsme si opět sáhli na dno, dochazel optimismus a síla. A když bylo úplně nejhůř, začalo se to rázem obracet k lepšímu.

Náročné je za námi. Kubu máme opět zpět v plné síle, veselého, šťastného, s úsměvem na rtech. A to je pro nás nejvíc 🔝. Za to jsme vděční.

Děkujeme všem za pomoc, podporu, sílu. Díky vám jsme to dali a díky vám mohl mít Kubík tu nejlepší péči. Jste zlatí 😘👏👏👏

NEEDO TALKS rozhovor

V únoru vyšel na Needo Talks podcast se mnou. Dozvíte se v něm o našem životě, Kubíčkovi, jak to celé zvládáme a i jak přes všechny okolnosti žijeme dál a máme se vlastně dobře.

20. Běhám kvůli sobě. Petra Navarová (needo.cz) 


Operace je za námi

Operace je za námi. Sádry na 5 týdnů. Někdy je to náročné, ale Kubík je neskutečný bojovník. Trápí ho teď bříško a sádry ho trošku rozčilují, ale je to pochopitelné. Jakmile mu je sundají,začneme rehabilitovat a bude zase dobře. 

Operace!!!

7.10. nastupujeme s Kubikem na ortopedickou operaci obou nožiček. Nevíme co nás čeká, co bude a jak to všichni zvládneme. Držte nám palce. 

Prázdniny

Skončili nám prázdniny a začíná školní rok. Pro Kubíka již šestý. Stále pokračujeme v domácí výuce neb je to pro nás nejlepší varianta. 

Prázdniny jsme si moc užili. Srpen byl plný zážitků. Nejprve na Šumavě, kde jsme s Wikem zdolávali kopce, oak Třeboň a cyklistika a nakonec hory - Harrachov.

Běhej lesy Vysočina

V sobotu 6.6.2020 se uskutečnil první běh série Běhej lesy. Díky spolupráci s Nadací Nova se na akci podařilo vybrat Kubíčkovi na rehabilitace úžasných 83tisíc korun. 

Celý den byl obrovský zážitek pro celou rodinu. Nejenže se nám všichni věnovali, ještě jsme měli možnost zúčastnit se 4km závodu Voltarun, který byl pro rodiny s dětmi a kočárky. Toho jsme rádi využili a na trať vyrazili v kompletní sestavě. Nejjednodušší to měl samozřejmě Kubík, ten se vezl v novém vozíku, který měl ten den premiéru. Závod jsme si užili a po doběhnutí nás rodiče čekal start našeho 12km náročného závodu. Bylo to fyzicky i technicky náročné, spoustu kopců a bahna. Ale užili jsme si to moc a závod zdárně dokončili. 

Na závěr už tak krásného dne na nás čekalo velké překvapení 😲. Organizátoři nám přišli předat šek na neuvěřitelných 83tisíc korun. Všem dárcům moc moc moc děkujeme. 

Den to byl náročný, ale Krásný a my na něj budeme dlouho vzpomínat a čerpat z něj energii. 

Díky všem pořadatelům, Nadaci Nova a dárcům. Diky ze ♥ 


 

BĚHEJ LESY VYSOČINA

6.6.2020 se na Vysočině poběží první závod seriálu Běhej Lesy. Na tomto závodě poběží mamka s taťkou závod na 12km. Ale ještě předtím si dáme celá rodina 3km závod Voltarun, který je na moji podporu a na moje rehabilitace. Pokud nemáte na tento datum žádné plány, vyražte na Vysočinu mě podpořit.
Děkuji. A držte mamce a taťkovi palce ať svůj závod dobře odběhnou.

behejlesy.cz/behej-lesy-vysocina/r11